Siemens Kontaktmodul mit 1 Schaltglied 1S 3SU1400-2AA10-1BA0
delivery time: Im Versandlager lagernd - versandbereit in 24-48 Stunden
Product.Nr.: 3SU1400-2AA10-1BA0
weight: 0,01 kg
Manufacturer: Siemens
Bewertung:
product description
Siemens 3SU14002AA101BA0. Mounting type: Screw, Product colour: Black, Certification: IP40 IP20 EAC UL cUL. Power source type: AC, DC, AC input voltage: 5 - 500 V, AC input frequency: 50 / 60 Hz. Country of origin: Germany. Width: 9.8 mm, Depth: 27.7 mm, Height: 33.2 mm. Package width: 30 mm, Package depth: 10 mm, Package height: 30 mm