Siemens 3SU1000-0AB50-0AA0 - Plastic - IP66 - IP67 - IP69 - IP69K - Black - Blue - 2.95 cm - 35.3 mm - 50 mm
delivery time: Im Versandlager lagernd - versandbereit in 24-48 Stunden
Product.Nr.: 3SU1000-0AB50-0AA0
weight: 0,5 kg
Manufacturer: Siemens
Bewertung:
product description
Drucktaster - 22 mm - rund
Siemens 3SU1000-0AB50-0AA0. Material: Plastic, International Protection (IP) code: IP66, IP67, IP69, IP69K, Product colour: Black, Blue. Diameter: 2.95 cm, Depth: 35.3 mm, Package width: 50 mm. Country of origin: China